Witamy na nowej stronie LZS Czarnocin!

Idzie nowe! Wraz z kolejnym sezonem piłkarskiej Klasy B startuje nowa strona LZS Czarnocin! Zdajemy sobie sprawę, iż obecnie trudniej namówić kibiców do odwiedzania stron internetowych, ponieważ rolę zdobywania informacji na temat tego co dzieje się w klubach zdominowały media społecznościowe. Dzisiaj dużo klubów posiada profil na Facebooku czy Instagramie i tam publikują wiadomości, które docierają do odbiorców szybciej, gdzie również dochodzi do szybkiej i szerokiej interakcji z użytkownikami wspomnianych platform. Jednak strona internetowa jest także ważnym kanałem komunikacji, o którym zapominać nie można. Portale społecznościowe mają głównie za zadanie zakomunikować, przedstawić coś w skrócie, by następnie przekierować po szczegóły na swoją stronę właśnie. Istnieje poprzednia strona LZS Czarnocin, jednak ze względów technicznych serwera może działać niepoprawnie, wobec czego postanowiliśmy stworzyć nową, miejmy nadzieję, chętnie odwiedzaną przez kibiców, zarówno naszego klubu, jak i drużyn przeciwnych i spotka się z pozytywnym ich odbiorem.