Start przygotowań

Przed tygodniem LZS Czarnocin rozpoczął przygotowania do nowego sezonu pod okiem trenera Andrzeja Majchrowskiego, który pełnił do tej pory w klubie funkcję drugiego trenera. Niedawny menager Paweł Bomba postanowił odejść i został członkiem zarządu w Sparcie Kazimierza Wielka. Asystentem trenera Majchrowskiego będzie prawdopodobnie dotychczasowy oficjalny pierwszy trener Łukasz Jajeśniak. Co do zmian w kadrze zespołu, na razie nic nie wiadomo. Wielce prawdopodobne jest odejście Andrija Fedasza, który może zasilić Gród Wiślica; Bartosz Dymek ze względów zawodowych nie będzie prawdopodobnie uczestniczył w rozgrywkach, Mateusza Gorgonia czeka operacja, Michał Sydoryk jest kontuzjowany i nie wiadomo jak długo potrwa rekonwalescencja po po urazie więzadeł (ale raczej nie wznowi gry w Czarnocinie), natomiast Kacper Chumikowski i Kacper Chrzanowski nie wznowili treningów. Nowe twarze się pojawiają, ale na razie są w fazie testów. O szczegółach wkrótce. W międzyczasie zespół rozegrał mecz sparingowy, w którym pokonał Olimpię Czaple Wielkie 3:1.

(foto spartakw.futbolowo.pl)